info@miladofficial.com 09916035628

این فروشگاه بر پایه به روزترین و امن ترین فریم ورک دنیا ساخته شده است.

شما به راحتی میتوانید با ثبت نام در این فروشگاه پنل رایگان خود را داشته باشید و از امکانات بی نهایت آن استفاده کنید.

در این بخش قصد داریم خلاصه ای از امکانات این فروشگاه رو ارائه بدیم، همینطور میتوانید عکس هایی از محیط پنل فروشگاه را مشاهده نمایید.

این فروشگاه علاوه بر پنل به مشتری های شما این امکان را میدهد تا از اپلیکیشن موجود در همه دیوایس ها شامل: اندروید، آیفون، تبلیت، مک و ویندوز استفاده کرده و از شما خرید کنند.


توجه داشته باشید که این امکانات همه ویژگی های موجود نیست و خلاصه ای از امکانات موجود میباشد.۱- بخش محصولات


شما در این بخش میتوانید اطلاعات محصول خود را وارد کرده و دخیره نمایید، اطلاعات محصول شامل: نام محصول، دسته بندی، برند، ویژگی های محصول(شامل رنگ، سایز و ...) ، توضیحات کامل محصول، متا تگ ها و برچسب ها برای سئو در شناسایی گوگل، کاتالوگ های محصول، ویدیو محصول، قیمت و موجودی، تخفیف و بازه تخفیف، تعداد برای حداقل خرید مشتری، تصاویر محصول به شکل گالری.


۲. تنظیمات محاسبه حمل و نقل و ارسال کالا


شما میتوانید در کنار وارد کردن اطلاعات محصول قسمت محاسبه هزینه حمل و نقل را نیز تنظیم کنید. این قسمت شامل چندین حالت میباشد:

 - حالت ارسال رایگان ( در این قسمت هزینه ارسال برای محصول مورد نظر محاسبه نمیشود)

 - حالت ارسال بر اساس قیمت واحد (در این قسمت قیمتی که برای هزینه ارسال محصول مورد نظر وارد میکنید برای هزینه ارسال محاسبه میشود)

 - حالت ارسال بر اساس تعداد محصول (در این قسمت قیمتی که برای هزینه ارسال محصول مورد نظر وارد کردید با هر بار اضافه کردن تعداد سفارش مشتری این هزینه ضرب در تعداد میشود)


۳. تنظیم نمایش تعداد موجودی


شما در این قسمت میتوانید نمایش موجودی محصولات را برای هر محصول جداگانه تنظیم کنید این قسمت شامل چندین حالت میباشد:

 - نمایش موجودی کالا

 - موجودی کالا را فقط به شکل (موجودی) اطلاع دهد و تعداد را پنهان کند

 - کالا موجودی را پنهان کند و چیزی نمایش ندهد


۴. تنظیم زمان تقریبی ارسال


شما میتوانید برای هر یک از محصولات خود جداگانه تنظیم نمایید که این محصول تا چه مدت به صورت تقریبی به دست مشتری میرسد


۵. هشدار در صورت اتمام موجودی


شما میتوانید برای هر یک از محصولات خود جداگانه تنظیم نمایید که در صورت رو به اتمام بودن موجودی به شما هشدار دهد تا مطلع شوید.


۶. مدیریت خرید برای مشتری( POS)


یکی از قسمت های برجسته این فروشگاه قسمت POS میباشد، شما میتوانید در این قسمت برای مشتریانی که به صورت حضوری یا از جای دیگر به غیر از فروشگاه خرید میکنند سفارش ثبت کنید و حتی برای آنان فاکتور معتبر صادر کنید به این شکل هم وجه معتبری نزد مشتریان خود دارید و هم موجودی کالاهای شما در فروشگاه تنظیم می ماند. حتی شما

میتوانید در این قسمت هزینه حمل یا تخفیف خود را نیز وارد نمایید۷. کالاهای دیجیتال


این فروشگاه به شکلی طراحی شده که این امکان را به شما میدهد که بتوانید کالاهایی که وجود خارجی ندارند و دیجیتالی هستند نظیر اپلیکیشن، کتاب های پی دی اف، عکس یا هر فایل دیگر را به فروش برسانید و کاربران بعد از پرداخت قابلیت دانلود داشته باشند.


۸. کوپن تخفیف


شما در پنل خود میتوانید برای مشترین خود کد تخفیف یا همان کوپن تخفیف ایجاد کنید، همینطور میتوانید برای کدهای خود حداقل قیمت خرید مشتری و حداکثر سقف تخفیف وقتی کد تخفیف اعمال میشود تعیین کنید، این کدهای تخفیف به دو حالت هستند.

 - حالتی که برای کل سفارش باشند.( در این حالت کد تخفیف برای مشتری وقتی اعمال شود به کل سفارش اعمال میشود)

 - حالتی که برای یک سری از محصولاتی که از لیست انتخاب میکنید کد تخفیف فقط شامل این محصولات شود.(در این حالت وقتی کد اعمال شود و محصول انتخابی شما در سبد خرید مشتری باشد تخفیف برای آن محصول اعمال میشود.)


۹. محصولات عمده فروشی


در این قسمت شما میتوانید محصولات خود را به صورت عمده وارد کنید، به این شکل که تمام اطلاعات محصول را مثل محصول معمولی وارد میکنید به اضافه بخش جدیدی که شما باید تعیین کنید که به ازای چه تعداد خرید عمده قیمت تا چه حد کاهش یابد. مثال:

شما محصولی دارید به قیمت ۱۰۰ هزار تومان، در قسمت محصولات عمده فروشی تعیین میکنید به ازاری خرید بین ۱۰ تا ۲۰ عدد از این جنس قیمت کالا ۸۰ هزار تومان محاسبه شود، به ازاری ۲۰ تا ۳۰ عدد از این جنس قیمت کالا ۷۰ هزار تومان محاسبه شود.

مشتری در سایت وقتی جنس شما را باز کند یک جدول قیمت مشاهده خواهد کرد که تعدادها و قیمت های شما ثبت شده و در صورت دلخواه سفارش عمده از شما میگیرد.


۱۰. محصولات حراجی


قسمت جالبی که این فروشگاه دارد و میتوان گفت تا به امروز اولین فروشگاهی میباشد که این قسمت را دارد قسمت محصولات حراجی میباشد.

شما در این قسمت اطلاعات محصول را مثل محصول معمولی وارد میکنید به اضافه بخش جدید که قیمت پایه و بازه زمانی تعیین میکنید، مشتری ها وقتی محصول شما را باز میکنند یک تایمر می بینند که زمانی که شما تعیین کردید در حال کاهش هستش و قیمت پایه ای که تعیین کردید.

مثال: شما کالایی با قیمت پایه ۱۰۰ هزار تومان وارد میکنید با بازه زمانی ۲ روز، مشتری وقتی کالای شما را میبنید قیمت پایه ۱۰۰هزار تومان و تایمری که در حال کم شدن از ۲روز شما میباشد و بیشترین قیمتی که مشتری های دیگر برای خرید کالای شما تعیین کرده اند، این مشتری قیمت ۱۲۰ هزار تومان را برای خرید کالا اعمال میکند، وقتی ۲روز تمام شود این کالای شما به مشتری که بالاترین قیمت را داده تعلق میگیرد.


۱۱. صفحه مخصوص فروشگاه


شما برای فروشگاه خود صفحه مخصوصی را خواهید داشت با بنر و لوگوهای خود این صفحه را تزیین کنید همین طور میتوانید لینک صفحات اجتماعی خود نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توییتر یا یوتیوب را در صفحه خود قرار دهید


۱۲. پرداخت آفلاین


مشتری ها جدای اینکه از درگاه امن این فروشگاه میتوانند خرید کنند، قسمت پرداخت آفلاین هم موجود میباشد با این ویژگی که کارت به کارت کردن و ارسال تصویر پرداخت و شماره پیگیری میتوانند خرید خود را بدون وصل شدن به درگاه اینترنتی انجام دهند.


۱۳. قسمت مرجوعی


شما میتوانید در قسمت اضافه کردن کالاها تعیین کنید که این کالا قابلیت مرجوعی را دارد یا نه، اگر این قابلیت را فعال کنید مشتری های میتوانند طی بازه زمانی تعیین شده توسط مدیریت این کالا را مرجوع کنند که امکانات مربوط به مرجوعی الکترونیکی و پیگیری های لازم در این فروشگاه قرار دارد.


۱۴. تیکت پشتیبانی و چت


مشتریان میتوانند از طریق تیکت با شما در ارتباط باشند علاوه بر تیکت امکان چت با مشتری نیز برای شما فراهم شده است


۱۵. سئو بهینه 


شما مطمئن باشید که محصولات شما در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد! این فروشگاه دارای بهینه ترین سئوی حال حاضر می باشد و محصولات شما بعد ازمدت کوتاهی در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد.


۱۶. محصولات طبقه بندی شده


این فروشگاه یک ویژگی منحصر به فرد مثل اپلیکیشن دیوار را دارد. از این قسمت هم فروشنده ها هم مشتری ها میتوانند استفاده کنند. به این شکل که کالای دست دوم یا نو خود را در این قسمت اضافه کنید تا اشخاص دیگر مشاهده کرده و در صورت نیاز با شماره ای که در زیر محصول هست با شما تماس گرفته و این محصول را از شما خرید کنند. تماما نظیر دیوار کار شده و در دل فروشگاه به عنوانی جزئی از امکانات برای کاربران چه فروشنده چه مشتری ارائه میگردد.


۱۷. بررسی کالا


کالاهای موجود در فروشگاه برای کاربرانی که خرید کردند امکان ثبت نظر و بررسی وجود دارد و این امکان باعث میشود تا کاربران دید بهتری به خریدی که میکنند داشته باشند. همچنین امکان امتیاز دادن برای کالاها نیز وجود دارد.


۱۸. فیلتر کردن کالاها


در قسمت اصلی سایت کاربران میتوانند محصولات را بر اساس برند، جدیدترین یا قدیمی ترین، بر اساس ارزان ترین یا گران ترین، یا بر اساس بازه قیمتی ، بر اساس دسته بندی فیلتر کنند


۱۹. جست و جوی پیشرفته


این سایت دارای جست و جوی پیشرفته بوده به طوری که برای کاربران محصولات محبوب یا دسته بندی های محبوب، کالاهای جست و جوی شده پر تکرار را نمایش میدهد


۲۰. محصولات ویژه


در این سایت قسمتی برای محصولات ویژه ارائه شده است که با استفاده از این بخش کالاها در صفحه اصلی سایت به کاربر نمایش داده میشود.


۲۱. فروش های فوق العاده


در این قسمت می توان محصولات را برای فروش فوق العاده گذاشت و در صفحه اصلی و در جای خود به نمایش درآورد تا بازخورد بیشتری داشته باشد.


۲۲. محصولات شگفت انگیز


در این قسمت محصولاتی که تخفیف دار هستش به نمایش گذاشته میشود و در صفحه اصلی سایت برای کاربران قابل مشاهده میباشد.


۲۳. اپلیکیشن


این فروشگاه دارای اپلیکیشن برای تمامی گوشی ها و تبلت های اندروید و گوشی های آیفون و آیپدها و حتی نسخه تحت وب و برای سیستم های مک و ویندوز میباشد. از طریق اپلیکیشن مشتری ها میتوانند کالاهای شما را به راحتی خرید کنند.


۲۴. ریسپانسیو


این به این معنی است که هر کاربری با هر دستگاهی فروشگاه را باز کند فروشگاه در اندازه صفحه دستگاه کاربر تطابق پیدا کرده و به شکل چشم نواز و با استفاده راحت در اختیار کاربر قرار میگیرد


۲۵. چند زبان


این فروشگاه چند زبان بوده و فعلا زبان فارسی آن فعال میباشد چون این فروشگاه قصد دارد کالاهای شما را به خارج از کشور به فروش برساند و درآمد دلاری را برای فروشنده ها به ارمغان بیاورد


۲۶. تبدیل ارز


این فروشگاه همچنین یک مبدل ارز نیز دارد که این قسمت در زمان آماده شدن زیرساخت ها برای ارسال کالا به خارج از کشور فعال میشود. به این شکل که قیمت کالای شما را برای هر کشوری در دنیا به واحد پول کاربران آن کشور تبدیل کرده و نمایش میدهد


۲۷. درگاه های پرداخت


تمامی درگاه های مطرح دنیا از هند تا کشورهای آفریقایی و پی پال و درگاه های ترکیه و همه کشورها و درگاه های مربوط به پرداخت با ارز دیجیتال در این فروشگاه آماده میباشد تا در صورت نیاز فعال گردد


۲۸. مقایسه کالا


کاربران میتوانند در سایت چندین کالا را با هم دیگر مقایسه کرده تا خرید مطلوب تری داشته باشند


۲۹. علاقه مندی ها


کاربران میتوانند محصولات مورد علاقه خود را به لیست علاقه مندی ها اضافه کرده تا در زمان نیاز خرید خود را انجام دهند


۳۰. ورود با گوگل یا فیسبوک یا توییتر


همه کاربران میتوانند به جای پر کردن فرم ثبت نام یا ورود به سایت با اطلاعات اصلی توسط اکانت گوگل یا توییتر یا فیسبوک خود وارد سایت شوند و ثبت نام و لاگین خود را با این روش انجام دهند.


۳۱. کیف پول


فروشنده ها و مشتریان در فروشگاه دارای کیف پول هستند که قابلیت شارژ آفلاین و آنلاین دارد به این شکل که میتوانید با کارت به کارت کردن و ارسال تصویر کارت به کارت کیف پول خود را شارژ کنید و از کیف پول خود اقدام به خرید نمایید


۳۲. امتیاز کلاب


شما میتوانید برای محصولات خود امتیاز تعیین کنید به این شکل که هر یک امتیاز یک مبلغ معین داشته باشد و مشتریان بعد از خرید محصول شما این امتیازات را به دست آورده و میتوانند آنها را تبدیل به پول کرده و در کیف پول موجود در فروشگاه انتقال دهند و خرید کنند


۳۳. بازاریابی وابسته


بازاریابی وابسته یعنی کاربران با معرفی فروشگاه یا محصول معین شده میتوانند درصدی از سود را کسب کنند.

این فروشگاه هم این امکان را به دو حالت دارد. حالت اول معرفی فروشگاه و حالت دوم معرفی محصول، کاربران با ثبت نام در سیستم بازاریابی وابسته می توانند از هر دو حالت استفاده و کسب درآمد کنند.

در حالت معرفی فروشگاه وقتی کاربری از طریق کاربری که در سیستم بازاریابی وابسته عضو شده ثبت نام کند در اولین خرید کاربر جدید ثبت نام شده درصدی از سود اولین خرید در حساب کاربر عضو سیستم بازاریابی وابسته منظور می شود.

در حالت معرفی محصول کاربر عضو سیستم بازاریابی وابسته با معرفی محصول معین می تواند با هر بار خرید کاربران دیگر توسط این کاربر سود معینی از قیمت کالای این محصول به حساب کاربر منظور می شود.ثبت نام در سایت


این صفحه به روزرسانی میشود و قابلیت های دیگر نیز اضافه خواهد شد.

فروشگاه Multi Vendor

نام مشتری
: میلاد مصطفایی
سرویس
: برنامه نویسی لاراول
تاریخ شروع
: Jan 07, 2021
تاریخ پایان
: Aug 20, 2021
وضعیت
: تکمیل شده
0 آیتم ها
0 تومان